Erkilet Arçelik Servisi

Erkilet Arçelik Servisi servisi

Başarılı Tekniksel Yöntemlerle Erkilet Arçelik Servis Hizmetleri

Konusunda eğitimli ve tecrübe sahibi kadro ile beraber Erkilet Arçelik servisi, sizlerin beyaz eşya ile alakalı tüm taleplerinizi en kısa süre içerisinde yerine getiririz. Şeffaf olduğumuz en önemli konuların başında müşteri memnuniyeti gelir. Teknik servis ekibimizle sizler için her zaman garantili çalışmalar sunmaktayız.

Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Beyaz eşyalar, evlerinizde hayatınızı önemli  kriterlerde kolaylaştırır. Çeşitli nedenlerden dolayı beyaz eşyalarınızda sorunlar meydana gelebilir. Erkilet Arçelik servisi, yaşanması olası tekniksel problemlerde ekip olarak kısa sürede sizlere ulaşıp problemi çözecektir. Tüm gerekli donanımlara sahip olan teknik ekibimiz, ilk olarak beyaz eşya üzerindeki arızayı tespit edip sonrasında en uygun çözüm metodunu belirler. Beyaz eşyalarınızın eski performansını yapmış olduğumuz başarılı işlerle geri getirmekteyiz.

Kayseri Erkilet’de profesyonel hizmet almak isteyen müşterimiz için hizmet vermekteyiz. Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızla ilgili çözüm odaklı çalışmaktayız. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası ve ankastre setlerin arızası halinde tamir işlemi yapılmaktadır. Kontroller sonucu tespit edilen soruna yönelik onarım işlemi yapılmaktadır.

Garantili Yedek Parça

Servisimiz aracılığıyla değiştirilen yedek parçaların garantisi vardır. Garanti süresi yedek parçanın cinsine göre farklılık gösterir.

KAYSERİ ARÇELİK SERVİSİ