Erkilet Vestel Servisi

Erkilet Vestel servisi

Erkilet Vestel Servisi

Dolandırıcılık olaylarının arttığı günümüzde, güvenilir servis bulmakta zorlanabilirsiniz. Bizler Kayseri’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz, güvenilirliğimiz Kayseri’deki devamlı müşteri sayımızın varlığından anlaşılmaktadır.
Ederinde aldığımız hizmet bedelimiz ve orijinal parça garantimizle sizlere Erkilet’de de hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Beyaz eşyalarınızın tamir, onarım ve bakımlarını kısa bir zaman diliminde gerçekleştirerek sizleri mağdur etmeden çalışıyoruz. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı misyonumuzdur.
Kutup Servis yalnızca bir telefon uzağınızda. Vestel marka Buzdolabı, çamaşır makinası, kurutma makinası, bulaşık makinası, ankastre ve fırın tamiri, bakımı ve onarımı için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

 • Vestel Buzdolabı Servisi
 • Vestel Çamaşır Makinası Servisi
 • Vestel Televizyon Servisi
 • Vestel Bulaşık Makinası Servisi
 • Vestel Fırın Servisi
 • Vestel Ankastre Servisi
 • Vestel Çamaşır Kurutma Makinası Servisi
 • Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmeti

  Kayseri'nin Erkilet ilçesinde yaşıyorsanız ve Vestel marka elektronik eşya kullanıyor iseniz, eşyanız arızalandığında anında tamir hizmeti ile Erkilet Vestel servisi hizmetinizdedir. Deneyimli kadromuz ile Vestel marka her türlü beyaz eşya, kombi, televizyon ve elektrikli ev aletleri ile ilgili bakım ve onarım işlerinde sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

  Evinizde en çok kullandığınız aletler kuşkusuz televizyon, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesidir. Bu elektrikli ev aletlerinin bakımı çok önemlidir. Profesyonel kadrosu Erkilet Vestel servisi bu bakımları zamanında yaparak ileride oluşabilecek arızaları önleyerek uzun süreli bir kullanım sağlar. Olası bir arıza durumunda çözüm için gereken her türlü onarım işlemini gerçekleştirerek eşyanızı çalışır durumda size teslim eder.

  Destek hattı üzerinden iletişime geçildiğinde sorunu belirttikten sonra olabilecek en hızlı şekilde adresi ulaşım sağlanır ve onarım için gerekirse parça temini sağlanarak çözüme gidilir. İl ve ilçe sınırları içerisinde her yere anında gerekli hizmet verilmektedir.