KAYSERİ HOTPOİNT SERVİSİ

kayseri hotpoint servisi

HOTPOİNT SERVİSİ

Beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız arızalar için Kayseri Hotpoint servisi firmamızı arayarak teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyalar her evin olmazsa olmaz ürünleridir. Bozulan buzdolabı ya da çamaşır makinesi gibi eşyalar günlük hayatınızı felç ederek, pek çok zarara sebep olacaktır. Giderilmeyen arızalar daha da büyük sorunlara sebep olacaktır.

Arıza Tespiti

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlar için derhal servisimizi arayabilirsiniz. Arıza bildiriminiz ve gerekli bilgiler alındıktan sonra en kısa sürede adresinize gelinerek arıza tespiti yapılacaktır. Arızaların kısa sürede tespit edilmesi için sizin vereceğiniz bilgiler de oldukça önemlidir. Arızaya ilişkin yaptığınız gözlemler ve karşılaştığınız sorunları aktarmanız halinde arıza tespiti daha kolay olacaktır.
Hotpoint Kayseri servisi firmamız arıza tespiti için gelişmiş teknolojik cihazlardan destek alınacaktır. Böylece arızalar nokta atışı ile tespit edilecektir. Beyaz eşyalarınızın kurcalanması ya da alakasız yerlerinin açılması eşyalarınıza daha çok zarar verecektir. Bu yüzden amatör müdahalelerden kaçınarak, zararınız büyümeden servisimizden profesyonel destek almanız gerekir.

Yedek Parça Temini

Arızalar tespit edildikten sonra sıra arızanın tamir edilmesi ve eşyalarınızın onarılmasındadır. Tespit edilen arızanın tamiri mümkünse hemen tamir yapılacaktır. Ancak bazen tamir için parça değişimi gerekebilir. Özellikle eskiyen eşyalarda ya da yanan parçalar varsa yedek parça ile değişim gerekir. Orijinal yedek parçalar Hotpoint Kayseri teknik servis firmamız tarafından temin edilecektir. Parça değişimi ile makinenizin performansı yeniden artacaktır.