KAYSERİ PETEK TEMİZLEME

kayseri petek temizleme

Petek Temizliğinizi Ertelemeyin

Petek temizleme hizmetleri; Su, sıcaklık ve oksijen kalitesine bağlı olarak, kullanım yılına bağlı olarak kireç, kireç, tortu, çamur ve çamur kapalı devre ısıtma sistemlerinde bulunur, özellikle çamur yerden ısıtma sistemlerinde daha yaygındır. Bu maddeler ısınma sorunlarına, iyi ısınmamaya ve maliyetli ısınma sorunlarına neden olur. Sizin için Kayseri petek temizleme ustaları bu işleri yapar.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin temizliği nasıl yapılır; Nitelikli bir temizleme işlemi 1 ila 1,5 saat sürer. Bu süre zarfında tesisatın içi ilk önce temiz suyla yıkanır. Bu yıkama işlemi bir makine kullanılarak gerçekleştirilir. Yıkandıktan sonra, bu çökeltileri ve tortuları su borularından tamamen çıkarmak için kimyasallar ve ekipmanlar kullanılır.
Mobil sistem temizleme makinemizi kullanarak aşırı çamurları yerden ısıtma sistemlerinden alıyoruz. Her odaya giden boruları ayrı ayrı temizliyoruz. Bir makine ile temizlik yaptığımızdan, borularda hiçbir kir izi yoktur. Bu işlem aynı zamanda bu işlemin kimyasallarla yapılmasını isteyen müşterilerimiz için özel kimyasallarla da temizlenebilir. Kimyasal borularda biriken kireç, su taşı ve benzeri maddeleri Kayseri petek temizleme yok eder.
Zamanla, petekler tıkanır. Bu yetersiz ısıtma ile sorunlara neden olur. Yüksek sıcaklık elde etmek için her yıl radyatör temizliği (bakım) yapılmalıdır. Kazanda yüksek ve yeterli verim elde edersiniz ve yakıtta yaklaşık % 30 tasarruf sağlarsınız.

Kombi Petek Ne Zaman Temizlenmeli?

Kullandığınız peteklerin üstünde veya altında ısıtılmayan alanlar varsa, musluktan az miktarda su geliyorsa veya hiç su yoksa, siyah veya koyu kahverengi kirli su çıkıyorsa, kazanınız normal çalışıyor veya sıcak su düzensiz çıkıyor, son petekler ısınmaz veya yerel ısıtma sistemleri problem yaratmazsa, petekleri temizleme zamanı gelmiştir. Bu aşamada Kayseri petek temizleme ile sorunsuz şekilde temizliğinizi yapabilirsiniz.