KAYSERİ VESTEL SERVİSİ

kayseri Vestel servisi

KAYSERİ VESTEL SERVİSİ

Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarda ortaya çıkabilecek arızalarda Kayseri Vestel servisi olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ile taleplerinizi karşılamaktayız. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde daha uzun süre sorunsuz kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız.
Her türlü arıza durumunda Kutup Servis olarak taleplerinizi karşılamaktayız. Servisimiz Vestel marka beyaz eşyalar için bakım, onarım veya yedek parça değişimi hizmeti vermektedir. Bu sayede kullandığınız makinelerde ortaya çıkabilecek arızalarda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş edebilirsiniz. Yapılan kontrollerin ardından belirlenen sorunlara göre çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Profesyonel Onarım Hizmeti

Cihazlarda oluşacak arıza durumunda servisimiz onarım işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kayseri’de hizmet veren servisimiz yapmış olduğunuz her talebi kısa sürede karşılamaktadır. Yeterli kapasitemiz sayesinde her talebi kısa zamanda karşılanmasını sağlamaktayız. Bu sayede beklemenize gerek kalmadan servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler sayesinde belirtmiş olduğunuz soruna göre gerekli ekipmanlar ile adresinize ulaşım sağlanmaktadır.
Yapılan kontrollerin ardından belirlenen sorunlara göre duruma müdahale edilmektedir. Arıza durumlarında özellikle parça kaynaklı sorunlar olması durumunda yedek parça değişimi yapılmaktadır. Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarında sonmuş olduğumuz hizmetler ile kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her durumda Kayseri beyaz eşya servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Yapmış olduğumuz çalışmalarda kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz. Bu sayede oluşan sorunlara daha kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullandığınız cihazlarda oluşan sorunlara karşı servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz Destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler merak ettiğiniz konularda bilgi almanızı sağlamaktadır.
Kesintisiz destek hattımız üzerinden Kayseri servis hizmeti talep edebilirsiniz. Kayseri’de farklı ilçelerde bulunan müşterilerimiz için yeterli kapasitemiz ile talepleri karşılamaktayız. En uygun fiyat seçeneği üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Yapılacak olan çalışmaların durumuna göre fiyat seçenekleri değişmektedir.

Vestel Servis Fiyatları


Kayseri sınırları içerisinde evlere servis ücretimiz sadece 45 TL'dir.

KATALOG

Yerli ve Milli Marka Vestel

Yerli üretim olan tüm Vestel marka cihazların yedek parçalarına kolaylıkla ulaşmaktayız. Kayseri Vestel beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin özel servis hizmetlerini sağlamaktayız. Hizmet anlayışımız her zaman müşterilerimizin işini zamanında ve problemsiz şekilde teslim etmemizi gerektirmektedir.

Özel Vestel Servis Hizmetleri

Bir Türkiye markası olan Vestel, ürettiği ürünler ve bu ürünlerin çeşitliliği ile beyaz eşya ve diğer elektronik eşya pazarında kendisini kabullendirmiş ve önemli bir yer edinmiş markadır. Ürettiği ürünlerin kalitesi dünya standartlarındadır. Yurtdışına da satışı yapılan bu ürünlerin bakım, onarım, değiştirme gibi servis hizmetleri bakımından da önemli bir ilerleme kat etmiş ve tüm Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde de hatırı sayılır bir servis ağına ulaşmıştır.

Özel Vestel Yetkili Servisleri

Firmamız, Vestel markasının sahip olduğu kaliteyi büyütmek ve geliştirmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuş ve önceliğini Vestel markasının müşterilerinin memnuniyeti olarak belirlemiştir. Kayseri Vestel Servisi olarak uzman ve profesyonel çalışanlarımızla en ideal ve uygun fiyatla verdiğimiz servis hizmetlerimiz tüm Kayserililerin kolayca ulaşabileceği nitelikte hizmetlerdir.