Kombi Bakımın Önemi

Neden Kombi Bakımı Yapılmalı

Kombi Servis Hizmeti

Elektrikli, tüplü çeşitleri olsa da, doğalgazın yaygın kullanılmasıyla adını yaygın olarak duyduğumuz kombi cihazları uygun şartlarda kullanılmazsa yeterli verim alınmaz. Kombinizden beklenen performansı alabilmeniz için gerekli bakımlar yapılmalıdır. Kombi bakımı yapılması için sebepler çok çeşitli olabilir. Bu işlemleri yapabilmek için ise mutlaka uzmanlık belgesi sahibi olunması gerekir.

Kayseri Kombi Servisleri

Servis hizmeti, kombide her hangi bir arıza meydana geldiğinde zorunlu olarak servis gerektiren durumlarda elbette alınacaktır. Fakat asıl cihaz arıza vermeden önce gaz girişinden tesisat kontrolüne, elektrik aksamından havalandırma sisteminin yeterli olup olmadığına, peteklerde oluşabilecek her hangi bir tıkanıklık var mı yok mu? hepsine bakılmalıdır.

Bu bakımları mutlaka uzmanlık belgesine sahip, kalifiye ustalar tarafından yapılmalıdır. Kayseri kombi bakım servisleri olarak bizler ilerde oluşabilecek büyük masraflardan sizleri koruyabilmek amacıyla çalışıyoruz. ve cihazlarınızı büyük maddi zararlardan koruyabilmenizin en kolay yolu uygun fiyatla önlem alabileceğinizi bilmenizdir.

Hangi Durumlarda Servis Çağırılmalı?

Kış aylarında herkesin beklentisi sorunsuz ısınabilmek ve sıcak su kullanabilmektir. Bunun aksamadan devam edebilmesi de kombinizin verimli çalışabilmesine bağlıdır.

Neden Kombi Bakımı Yapılmalı

  • Cihazınızdan yeterli ısı alamıyorsanız,
  • Peteklerinizin kimi sıcak kimi soğuksa,
  • Gaz kokusu hissediyorsanız,
  • Su seviyesi düşüyor ya da çıkıyorsa,
  • Kombinizden olağandan farklı ses alıyorsanız.
  • Kombi bakımı yapılması için sebepler yeterlidir. Acilen yetkili servislerimizi arayınız. Biz Kayseri kombi bakım servis olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatla sağlıklı hizmet vereceğimizi garanti ediyoruz.