TALAS ARÇELİK SERVİSİ

talas arçelik servisi

TALAS ARÇELİK SERVİSİ

Kayseri'nin en önemli ilçelerinden biri olan Talas'ta Arçelik marka beyaz eşyaların tamir ve servis hizmetlerini sunmaktayız.

 • Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Arçelik Çamaşır Makinası Servisi
 • Arçelik Bulaşık Makinası Servisi
 • Arçelik Fırın Servisi
 • Arçelik Ankastre Servisi
 • Arçelik Çamaşır Kurutma Makinası Servisi
 • KAYSERİ ARÇELİK SERVİSİ

  Hızlı Yetkili Servis

  Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızda oluşan arızalarda uzman teknik ekiplerce tamiri yapılmaktadır. Yetkili teknik elemanlarca gereken destek ve yardım Kutup Servis tarafından hızla sağlanmaktadır. Büyük bir bölge olan Talas'da yılların vermiş olduğu güvenle hizmet vermektedir.

  Hızlı Hizmet

  Kayserinin en yoğun bölgesi Talas'ta arıza problemlerini en kısa zamanda çözümlenmektedir. Arçelik servisi olarak marka dahilindeki ürünleriniz deneyimli teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır. Arızanın giderilmesinde değişen parçalar orijinal olmakta, servisimizin garantisi altındadır. Yoğun bir bölge olmasına rağmen Talas Arçelik Servisi tarafından sorunlar hızlı bir şekilde çözülmektedir.

  Çamaşır makinesi, ankastre gibi ürünlerin arızası kullanıcılar için sorun teşkil etmektedir. Bu sorunun ortadan kaldırılması açısından arızanın seri şekilde giderilmesi gereklidir. Bu bilinçle hareket eden ekiplerimiz aldıkları çağrı doğrultusunda adrese gelerek hizmet vermektedir.

  Servisimize ait çağrı merkezini aramanızdan kısa bir süre sonrasında geri dönüş yapılmaktadır. Bildirilen adrese Talas Arçelik Servisi ekipleri seri şekilde ulaşarak yerinde hizmet sağlamaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda arıza tespit edilerek en kısa süre içerisinde giderilmesi hedeflenmektedir. Parça değişimi gibi durumlarda müşterinin bilgisi dahilinde hareket edilmektedir. Ekiplerimiz gereken eğitimi almış olup, teknik olarak donanımlı elemanlardan oluşmaktadır. Mutlu müşteri ilkesi içerisinde hareket ederek, seri şekilde arızanın giderilmesini sağlamaktadır.

  Arızanın giderilmesinde problemler yaşamamak adına mutlaka markaya ait yetkili servisler tarafından hizmet alınmalıdır. Parça değişimi, arıza giderilmesi gibi durumlarda uzman teknik kadrosu ile Kutup Servis kaliteli hizmetliyle yardıma hazırdır.