TALAS BEKO SERVİSİ

talas beko servisi

TALAS BEKO SERVİSİ

Beko 1954 yılından beri faaliyette olan bir beyaz eşya firmasıdır. Köklü bir kuruluş olması sebebiyle beyaz eşyalar oldukça kalitelidir ve az arıza verir. Ancak her parçanın veya ürünün bir ömrü vardır. Ömrü dolan beyaz eşya parçalarını orijinal parçaları ile değiştirerek sizi yeni cihaz alma masrafından kurtarıyoruz.
Talas bölgesinde her gün düzenli olarak servis çıkartıyoruz. Bizi arayarak servis fişindeki sıranızı alabilir ve en kısa sürede arızanızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Beko Buzdolabı Servisi
 • Beko Çamaşır Makinası Servisi
 • Beko Bulaşık Makinası Servisi
 • Beko Fırın Servisi
 • Beko Ankastre Servisi
 • Beko Çamaşır Kurutma Makinası Servisi
 • KAYSERİ BEKO SERVİSİ

  Talas Beko Servisi Hizmeti

  Türkiye'nin önde gelen şehirlerinden bir tanesi olan Kayseri'de hizmet veren firmamız, özellikle ilçe olarak Talas Beko servisi arayışı içinde olan herkesin yardımına kısa sürede koşmaktadır.

  Beyaz eşyaların, bakım, onarım ve tamir işlemlerini yerinde yapan, sorunu tespit eden, gerekiyor ise kurumumuzda beyaz eşyanın kalan işlemlerini gerçekleştiren firmamız, Beko marka beyaz eşyaları uzun soluklu kullanıma elverişli hale getirmektedir.

  Yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar farklı amaçlara hizmet etmeleri adına  kullanılmaktadır. Ancak belli zaman dilimlerinde bakım ve onarımı yapılmayan beyaz eşyalar, farklı sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu noktada devreye giren firmamız, her mahalleye her sokağa ve her eve anında teknik servis hizmeti vermektedir.

  Talas Beko Servisi

  Kayseri'nin Talas ilçesinde ikamet eden, Beko marka beyaz eşyalarının bakım ve onarım hizmetini talep eden tüm kişi ve kurumlara kısa sürede geri dönüşler gerçekleştirmekteyiz.

  Gerekli donanıma sahip teknik ekibimiz ve personelimiz vasıtası ile Talas Beko servis işlemleri profesyonel çalışma prensipleri doğrultusunda ilerlemektedir. Aynı zamanda ihtiyaç olduğu durumlarda yapılan parça değişim işlemleri, orijinal parçalar ile yapılmaktadır.

  Gerekli irtibat numaralarımız vasıtası ile kurulacak iletişim sonrası gerekli bilgi akışını gerçekleştiren firmamız, beyaz eşyaların tamir, bakım ve onarım işlemlerini kaliteli malzeme ve işçilik eşliğinde gerçekleştirmektedir. Geniş bilişim ağımız ile herkese yardım edecek donanıma sahip  olduğumuzun bir kez daha önemle altını çizmek isteriz.