Talas Bosch Servisi

Talas Bosch Servisi servisi

Talas Bosch Servisi

Evlerimizde kullandığımız ve hayatımızı önemli derecede kolaylaştıran beyaz eşyalarla ilgili yaşadığınız sorunları Talas Bosch Servisi çözmektedir. Kutup Servis olarak bu alanda uzun süredir hizmet veriyoruz ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini olabildiğince hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Biliyoruz ki, beyaz eşyaların ve diğer elektronik aletlerin tamiratının gecikmesi, sizi ciddi şekilde mağdur ediyor. Bu mağduriyetin uzun sürmemesi için gerekli olan özveriyi fazlasıyla gösteriyoruz.
Beyaz eşyalar ve diğer aletler, elektronik yapıları gereği bir anda sorun çıkarabilir. Sorunların oluşması için dışarıdan bakıldığında hiçbir sebebe dahi gerek yoktur. Oldukça karmaşık yapılarından dolayı, beyaz eşyalarınıza kesinlikle müdahale etmeyin. Telefonla bize ulaşarak durumu anlatın ve ilgili ekiplerimizin gelmesini bekleyin.

Talas Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bize ulaştığınız anda ilgili personellerimiz, sorun çıkaran elektronik alet ile ilgili size bir takım sorular soracak ve sorunu anlamaya çalışacak. Sizden alınan bilgilere göre hazırlık yapan ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşacak ve çalışmaya başlayacaklar. Talas Bosch Servisi bünyesinde yer alan bilgili ve tecrübeli olan uzman personellerimiz, sorunun kaynağını kısa sürede tespit edecektir.
Eğer adresinizde giderilecek bir sorun söz konusuysa, aynı anda gerekli tamirat yapılacaktır. Fakat sorun daha büyükse ve evde tamir edilemeyecekse, ilgili parça yerinden alınır ve servimize getirilir. Burada gerekli işlemleri yaptıktan sonra ekip olarak evinize geliyor ve parçayı yerine takarak, beyaz eşyanızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.