TALAS VESTEL SERVİSİ

talas vestel servisi

TALAS VESTEL SERVİSİ

Talas Vestel Servisi görevini Kutup Servis olarak uzun yıllardır en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Öğrenci ve asker nüfusunun yoğun olduğu bir böle olan Talas için her zaman özel tarife ve kampanyalarımız vardır. Özellikle öğrenci kardeşlerimizin maddi durumunu göz önüne alarak uygun fiyat teklifi sunmaya dikkat etmekteyiz.

Vestel Beyaz Eşya üretim faaliyetlerine 1984 yılından başlamıştır. Başladığı günden bu yana Zorlu holding bünyesindedir. Manisa ilinde bulunan üretim tesisi tam 1.1 milyon metrekare alan üzerinde tek bir loksayonda üretim yapan Vestel Türkiye'nin en büyük üretim tesislerinden birine sahiptir.
Vestel cihazları için orijinal yedek parça temin etmekteyiz.

 • Vestel Buzdolabı Servisi
 • Vestel Çamaşır Makinası Servisi
 • Vestel Televizyon Servisi
 • Vestel Bulaşık Makinası Servisi
 • Vestel Fırın Servisi
 • Vestel Ankastre Servisi
 • Vestel Çamaşır Kurutma Makinası Servisi
 • Yetkili Servis Hızlı Çözüm

  Ev eşyaları arasında en çok kullanılanlar arasında beyaz eşya adını verdiğimiz elektronik eşyalar gelmektedir. Elektronik eşyaların arızası kullanımlarını engellemektedir. Bu durumda hızlı servis kesin çözümlerle Kutup Servis yanınızdadır.

  Yerli Marka Yerli Servis

  Vestel markasına ait yetkili bayi olan servisimize arıza kaydı bırakmanız yeterlidir. En kısa zamanda uzman ekiplerimiz adrese gelerek hizmet sağlamaktadır. Ülkemizin yerli markası olan Vestel ürünlerde parça değişimi ve arızaların giderilmesini kolayca sağlamaktayız. Parça değişimde kullanılmakta olan parçalar orijinal olup, firmamızın garantisi altındadır.  Vestel marka tüm ürünlerinizde yaşadığınız sorunlarda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Markaya ait ürünlerin arıza ve bakımları için destek hattımız aracılığıyla ulaşmanız yeterlidir. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde uygun ekipmanları ile birlikte adresinize gelmektedir. Oluşan arızanın en kısa zamanda, kaliteli çözümlerle giderilmesi için Talas Vestel servisi olarak hizmet sağlamaktayız.

  Servis Fiyatları

  Büyük bir ilçe olan Talas Vestel servisi olarak hızlı, güvenli, müşteri odaklı olarak çalışmaya gayret göstermekteyiz. Bütçeniz dahilinde arızalarınızın giderilmesi için en uygun fiyatları sunmaktayız. Oluşacak fiyatlandırma arızanın kaynağı ile ilgili olarak farklılık gösterebilir. Tüm sorunlarınızda, arızalarınızda destek hattımız üzerinden firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Arıza kayıtlarınızı yine destek hattı üzerinden bildirebilirsiniz.

  Kayserinin en büyük ilçelerinden olan Talas'ta Vestel ürünlerin arızalarında Kutup Servis teknik ekiplerle yanınızdadır. Uzman teknik ekiplerimizce arızalarınız da yerinde hizmet sağlamaktayız.1990 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz.